Про нас — Тіса меблі
Products 0 Кошик
Cart is empty
0 грн. 0 грн. 0 Кг. 0 грн. 0 грн.   /cart/add /cart/refresh /products/product/view Please select the product options. Some product parameters not filled. Continue? This product can not be bought in such quantity. Quantity at cart has not upgraded. Product at cart

Про нас

Фабрика з виробництва корпусних меблів «Тіса-меблі» була заснована в 2003 році. За більш ніж дванадцятирічний період виробництвом був охоплений досить широкий діапазон виробів. У розділі "Продукція" Ви можете ознайомитися із запропонованим асортиментом.

Одним з провідних критеріїв виробництва є співвідношення ціна / якість. При розробці виробів були взяті до уваги сучасні тенденції меблевої індустрії і дизайну інтер'єрів, і в той же час доступність для всіх і кожного.

Незважаючи на те, що наше виробництво на 80% серійне, величезна кількість виробів може бути виготовлена з урахуванням Ваших побажань. В результаті кінцевий продукт буде максимально відповідати Вашому інтер'єру, враховуючи зовнішній вигляд і розміри виробу.

Хочете розробити і втілити власний проект? До Ваших послуг досвідчені менеджери та інженери, які допоможуть Вам у реалізації Ваших ідей. Приклади виконаних проектів Ви можете подивитися в розділі "Наші проекти".

По кольору продукції на сьогодні у Вас є можливість вибирати будь-яку конфігурацію з нашої стандартної палітри ДСП.

Вся продукція виготовляється з ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита) високої якості, яка відповідає всім екологічним нормам. Для більш детального ознайомлення відвідайте розділ "Якість".

Фабрика «Тіса-меблі» не стоїть на місці. Виробничий відділ постійно модернізується, більшість серійних виробів виготовляється на верстатах ЧПУ виключаючи людський фактор в процесі виробництва. Інженерний відділ постійно працює над розширенням асортименту. Починаючи з 2010 року, щорічно фабрика представляє нову серію своєї продукції.

Розширюється і дилерська мережа. На сьогоднішній день фабрика «Тіса-меблі» успішно співпрацює з великою кількістю інтернет магазинів по всій Україні. Для представників інтернет магазинів діє форма для заповнення в розділі "Співпраця".